Pani leśnik w Żabkach

lesnik23.10.2018r. najmłodszą grupę przedszkolną „Żabki” odwiedził pierwszy w tym roku szkolnym gość –pani Agnieszka Kujawska leśnik z Nadleśnictwa Chojna. Przedszkolaki zobaczyły na pięknych ilustracjach, jakie drzewa rosną w lesie, jakie żyją w nim zwierzęta. Razem z Panią leśnik utworzyły makietę lasu z drewnianych elementów. Dowiedziały się, jak i dlaczego należy zachowywać się w lesie. Poznały również strój leśnika i jego pracę. Na koniec każdy otrzymał wiewiórkę – breloczek, dla utrwalenia zdobytych wiadomości. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Kujawskiej za poświęcony czas, bardzo ciekawe spotkanie oraz ufundowane niespodzianki.

K. Gawlas