Bal karnawałowy 2019

W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się.

palhaco17 stycznia 2019 r. na zaproszenie Rady Rodziców do naszego przedszkola zawitali Ruphert i Rico - duet klaunów , który poprowadził przedszkolny bal karnawałowy. To nie pierwsza wizyta naszych gości w chojeńskim przedszkolu. W trakcie zabawy były gry, zabawy i konkursy, a do tego tańce i wspólne śpiewanie piosenek. Dzieci z wielką radością śpiewały m.in. „Buggy - woogi”, „Baloniku nasz malutki” i wiele innych piosenek. A wszystko to przy spadającym raz po raz deszczu konfetti i bańkach mydlanych. Prowadzący zadbali również o prezenty – niespodzianki dla dzieci. Każdy przedszkolak otrzymał pakiet gadżetów karnawałowych. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci niechętnie opuszczały salę balową. Sądząc po minach i zmęczeniu dzieci, zabawa była bardzo udana a wrażenia na długo zostaną w pamięci. Szkoda, że następny bal dopiero za rok...

S. Cedro