Dzień Babci i Dziadka

anka bbbbDnia 22-go stycznia 2019r. dzieci z grupy Krasnale gościły w swojej sali swoich ukochanych dziadków i babcie. Dzieci zaprezentowały swój kunszt aktorski w przedstawieniu pt.,, Brzydkie kaczątko”. Całe przedstawienie przeplatane było muzyką z lat młodości babć i dziadków, co znacznie nadało świetności temu przedstawieniu. Można było posłuchać piosenek Skaldów, Haliny Kunickiej czy Czerwonych gitar. Nie brakło także życzeń dla gości oraz piosenki o babci i dziadku a także wspaniałego Sto Lat.!! Był także przepyszny, piętrowy tort, którym wszyscy się zajadali. Przeprowadziliśmy także konkursy dla dziadków i babć-trzeba przyznać, że wykazali się oni dużą znajomością swoich wnucząt. Następnie odbył się konkurs pt.,, Jaka to melodia?” podczas którego dziadkowie wykazali się wyśmienitą wiedzą na temat tytułów i wykonawców utworów. Była też zabawa chustą animacyjną, która wszystkim przysporzyła dużo śmiechu. W tym miejscu wszystkim babciom i dziadkom życzymy STO LAT i do zobaczenia za rok.

E. Myszogląd