Dzień Babci i Dziadka w Motylkach

babcia i wnukDzień 21 i 22 stycznia na stałe zapisał się w naszym przedszkolnym kalendarzu jako Dzień Babci i Dziadka. Z okazji tak ważnego święta, dzieci z grupy „Motylki” zaprosiły swoich dziadków na wspólne świętowanie. Przybyli goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. „Motylki” zaprezentowały program artystyczny, złożyły gorące życzenia: zdrowia, szczęścia i samych pomyślnych, radosnych dni a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty: breloczki do kluczy oraz medale dla Najukochańszej na świecie Babci oraz Najlepszego na świecie Dziadka. Dziadkowie byli bardzo dumni ze swoich wnucząt. Występy dzieci nagrodzone zostały gromkimi brawami. Swoich miłych gości „Motylki” zaprosiły na aromatyczną kawę i pyszne ciasto, które jako niespodziankę przygotowali rodzice. Mamy nadzieję, że ów dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dziadków jak i wnucząt!

M. Brzoska