Święto Babci i Dziadka w Biedronkach

maryyyDzień Babci i Dziadka to jeden z najpiękniejszych dni w kalendarzu, dlatego dzieci z grupy VI ,,Biedronki" przygotowały dla swoich babć i dziadków niespodziankę. Podczas występów 25 stycznia 2019r. śpiewały piosenki, recytowały wiersze, a także tańczyły do zimowych przebojów. Swoim kochanym dziadkom i babciom przygotowały własnoręcznie zrobione laurki oraz pamiątkowe portrety, które bardzo podobały się naszym gościom. Biedroneczki odśpiewały również Sto lat zaproszonym gościom. Na stołach czekały pyszne słodkości, a przy znanych piosenkach dzieci bawiły się wspólnie z dziadkami. Spotkanie dostarczyło mnóstwo radości i wrażeń dla wszystkich.

I. Podyma