Wizyta w Ośrodku Pomocy Społecznej

maryyy26 lutego 2019 r. dzieci z oddziałów integracyjnego odwiedziły gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chojnie. Wizyta odbyła się w ramach programu profilaktycznego Poznajemy Lokalne Środowisko. Pani kierownik Agnieszka Horwat - Makowska w bardzo ciekawy sposób opowiedziała dzieciom o swojej pracy. Przedstawiła zakres pomocy jaką oferuje Ośrodek Pomocy Społecznej. Opowiedziała o pracy opiekunów, pracowników socjalnych. Przedszkolaki mogły też zobaczyć niedawno otwarty ,,Klub seniora”, który zaprasza wszystkie babcie i dziadków. Była to bardzo pouczająca lekcja dla naszych wychowanków. Mamy nadzieję, że w przyszłości ktoś z nich będzie pracował w tym zawodzie. Dziękujemy Pani kierownik z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnie za miłe i serdeczne przyjęcie.

M. Okońska