Marsz z okazji Dni Godności

dzień godnościDnia 07.05.2019r. dzieci z grupy Krasnale uczestniczyły w obchodach Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną na zaproszenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnie i Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ,,Jesteśmy”. Dzieci przeszły w kolorowym pochodzie ulicami miasta, a następie udały się do Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnie, aby uczestniczyć w integracyjnym spotkaniu pod nazwą ,,Świetliste reggae”. Dzieci miały okazję posłuchać piosenek rodem ze słonecznej Jamajki, wziąć udział w konkursach a przede wszystkim świetnie się bawić. Spotkanie z osobami niepełnosprawnymi dało nam dużo radości i wiary w to, że godność człowieka jest czymś najważniejszym.

E. Myszogląd