Pierwsze dni w Krasnalach

czytamy bajkiMimo tego, że od początku roku szkolnego minęło zaledwie kilka dni nasze przedszkolaki coraz dzielniej kroczą do przedszkola. Bardzo chętnie uczestniczą we wszelkich proponowanych przez nas zajęciach. Lubią śpiewać piosenki, tańczyć, dziewczynki spędzają czas na gotowaniu, prasowaniu a także chodzą z wizytą do fryzjera. Chłopcy najczęściej bawią się samochodami, pociągami oraz tworzą budowle z klocków. Byliśmy także na spacerku i na placu zabaw. Krasnale po wielu aktywnościach ucinają sobie drzemkę, a potem to już mają piękne minki. Staramy się, aby dzieci każdego dnia wracały do nas z wielką ochotą i przyjemnością. Będzie coraz lepiej….

E. Myszogląd