Biedronki i Żabki na przejściu dla pieszych

poli -saDnia 17.09.2019r. dzieci z grupy ,,Biedronki" i ,,Żabki" realizując temat ,,Jestem bezpieczny na drodze" wybrały się na wspólny spacer z zaproszonym gościem - panem policjantem. Przed wyjściem na drogę pamiętały o kamizelkach odblaskowych, które zawsze ubieramy przed wspólnym spacerem. Pan policjant udzielił przedszkolakom dużo cennych rad i wskazówek dotyczących bezpiecznego zachowania się na drodze. Dzieci miały możliwość zaprezentowania bezpiecznego przejścia przez pasy, pamiętając o dokładnym rozglądaniu się w lewo, w prawo i jeszcze raz w lewo. Wracając do przedszkola zaśpiewały piosenkę ,,Jestem zuch".

I. Podyma