Wizyta w kuchni

kucW ramach programu profilaktycznego ,,Poznajemy Lokalne Środowisko" dzieci z grupy Krasnale w dniu 30.09.2019 r. odwiedziły przedszkolną kuchnie. Miały okazję poznać wszystkie panie kucharki pracujące w naszym przedszkolu. Dowiedziały się jak powstają pyszne obiadki i jak dużo produktów jest potrzebnych do przygotowaniu przedszkolnych posiłków. Pani Diana pokazała dzieciom niezbędny sprzęt potrzebny w kuchni. Dzieci zauważyły, że jest on o wiele większy niż ten, który używamy w domu. Odwiedziliśmy także przedszkolny magazyn. Krasnale były zaskoczone ilością zapasów zgromadzonych na półkach. Mamy nadzieję, że ta wizyta zwiększy apetyt u naszych przedszkolaków.

M. Okońska