Ostatnio dodane
Szukaj
Gościmy
Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.
- Szczegóły
- Odsłony: 2218
Owocowe pyszności w Stokrotkach
Podczas pobytu dzieci w przedszkolu staramy się zachęcać przedszkolaki do spożywania zdrowych potraw. Pierwszy tydzień października obfitował w zajęcia, podczas których mówiliśmy dużo o tym jak ważne dla naszego organizmu i zdrowia jest spożywanie owoców. Dzieci oglądały owoce, zapoznały się z ich budową, dowiedziały się z jakiego drzewa pochodzą oraz jakie witaminy zawierają. Dzieci samodzielnie wykonały pyszne i zdrowe szaszłyki owocowe oraz owocowy sok. Przedszkolakom bardzo smakowały własnoręcznie zrobione potrawy. Aż miło było patrzeć jak je zajadają.
E. Myszogląd
E. Kozłowska
Muchomorki

Misie

Krasnale

Smerfy

Motylki

Biedronki

Pszczółki

Żabki

Stokrotki

Słoneczka



