Dzień Edukacji Narodowej

bukietDnia 14-go października 2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademia została przygotowana przez dzieci i nauczycieli grupy Krasnale. Tym razem dorośli wcielili się w rolę małych przedszkolaków i w humorystyczny sposób zaprezentowali się w wierszach, piosenkach i ,,fantastycznym” układzie tanecznym. Dzieci natomiast zaprezentowały się w układzie tanecznym do utworu „Greasse”. Na twarzach nauczycieli i pracowników przedszkola malował się uśmiech, a brawom nie było końca. Naszą akademię uświetnił występ członków zespołu wokalno-instrumentalnego ,,Jarzębina” z Chojny, którzy wspólnie z dziećmi zaśpiewali 100 lat, a poza tym wykonali kilka znanych biesiadnych piosenek, czym sprawili radość całej widowni. W tym miejscu życzymy wszystkim pracownikom Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie wiele radości, cierpliwości, serca do pracy i satysfakcji z jej efektów.

E. Myszogląd