Pasowanie na Krasnala

krasnal MARYSIAPasowanie na przedszkolaka to wspaniała uroczystość, która odbyła się w naszej grupie dnia 16.10.2019r. Od samego rana trwały przygotowania - szykowanie dekoracji, ustawianie i ozdabianie stolików, a po obiedzie przybywali pierwsi goście. Małe Krasnale przygotowały piosenki, wierszyki i tańce. Mimo wielkich emocji, które temu towarzyszyły udało się dzieciom wytrwać na scenie i nie pobiec do rodziców. Dla prawie wszystkich dzieci był to pierwszy, ważny występ na scenie przed osobami, które najbardziej kochają. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania poprzez dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromnym ołówkiem przez Panią Dyrektor Dorotę Stelmach. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Nie brakło oczywiście wspaniałego, pysznego tortu, który był słodkim zwieńczeniem tego niezwykłego wydarzenia.

E. Myszogląd