Pasowanie na przedszkolaka w Motylkach

motylek marta15 października 2019r w Bajkowym Przedszkolu Miejskim w Chojnie w grupie ,,Motylki” odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Bohaterami spotkania były dzieci nowoprzyjęte: Julianka, Szymon, Bartek, Natan oraz wszystkie pozostałe ,,Motylki”, które uczęszczają do przedszkola już drugi rok. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice. By zdobyć tytuł: ,,Przedszkolaka Motylka” należało wykazać się wiedzą, sprawnością fizyczną oraz popisać się zdolnościami artystycznymi tzn. zaśpiewać piosenkę, wyrecytować wierszyk. Wszystkie te zadania ,,Motylki” zaliczyły na medal. Punktem kulminacyjnym uroczystości było ślubowanie. Po jego złożeniu dzieci zostały pasowane wielkim ołówkiem. Po występach na dzieci czekał słodki poczęstunek – pyszna galaretka z bitą śmietaną oraz jabłecznik. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy.

A. Brzoska