Pasowanie w Pszczółkach

pszczołaW dniu 25 października 2019 roku w grupie Pszczółki odbyła się uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”. Było to bardzo emocjonujące wydarzenie, gdyż maluszki występowały po raz pierwszy. Nie obyło się bez wzruszeń rodziców, którzy z dumą podziwiali występy swoich dzielnych pociech. W dalszej części uroczystości Pszczółki złożyły przyrzeczenie. Zostały także pasowane czarodziejskim ołówkiem przez panią Weronikę Kotlińską - Dyrektor Administracji Szkół i Infrastruktury Społecznej w Chojnie. Następnie, nauczycielki wręczyły pamiątkowe dyplomy. Tym samym, dzieci weszły w poczet przedszkolaków Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie.

M. Podleśna