Warsztaty „Kwiaty polskie”

jolka Dzień MamyDnia 05.11.2019 roku w naszym przedszkolu w grupie „Stokrotki” i „Słoneczka” odbyły się warsztaty plastyczno - techniczne dla dzieci uczęszczających do przedszkola oraz ich rodziców. Zajęcia poprowadziły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Krzymowa - „Krzymowianki” Pani Małgorzata Przybylska i Pani Danuta Szot. Tematem przewodnim warsztatów były „Kwiaty polskie” z okazji zbliżającego się święta Odzyskania Niepodległości. Dzieci z pomocą swoich rodziców tworzyły kwiaty polskie z bibuły. Maluchy bawiły się świetnie, wycinały, zwijały bibułę tworząc kwiatki czerwone, białe, biało-czerwone, przyklejały łodyżki. Efekty były rewelacyjne. Kreatywnej zabawie towarzyszyły miłe rozmowy, wspólnie śpiewane pieśni patriotyczne oraz przyjazna atmosfera. Dziękujemy serdecznie Pani Małgosi i Pani Danusi za wartościowe warsztaty, oraz za mile spędzony czas.

E. Kozłowska

A. Koksanowicz