Wystawa plastyczna

pla d12.11.2019r. gr. „Żabki” na zaproszenie organizatorów uczestniczyła w otwarciu wystawy plastycznej w ramach kampanii „19 dni przeciwko krzywdzeniu dzieci i młodzieży” zorganizowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Chojnie. Tematem prac było „Budowanie świata bezpiecznego, spokojnego, bez przemocy”. W przedsięwzięciu uczestniczyły dzieci z Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie – grupy: Żabki, Misie, Motylki i Stokrotki oraz dzieci ze szkół podstawowych gminy Chojna, podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Chojnie i Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnie. Wystawa jest interaktywna – między bardzo ciekawymi pracami przygotowano dla zwiedzających różnorodne zadania związane z tematem wystawy. Przedszkolaki wykazały się dużą dojrzałością. W skupieniu oglądały wystawę i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w proponowanych zadaniach. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy organizacji wystawy.

K. Gawlas