Misiowe święto

miMiś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów, dlatego w poniedziałek 25 listopada 2019r. dzieci z grupy ,,Misie’’ uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia - w naszej grupie obchodzenie tego święta to już tradycja. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas, tym bardziej, że wszystkie Misiaki świetnie się bawiły. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami, opowiadały o swoich misiach oraz tańczyły z nimi w rytm misiowych piosenek. Ten wspaniały dzień zakończyliśmy zabawą w misiowych malarzy – cały dywan wyścieliliśmy folią malarską, dzieci podzieliły się na grupy i malowały misiowe portrety na dużych arkuszach. Zabawy było co nie miara – z niecierpliwością czekamy na następne misiowe święto.

K. Figórek