Wizyta Św. Mikołaja

mikołajki6 grudnia 2019 r. od samego rana wszystkie przedszkolaki zadawały te same pytania: Czy przyjedzie dzisiaj Mikołaj?, Czym przyjedzie ?, A może przyjdzie, bo nie ma śniegu ? Czy trafi do przedszkola ?. Dzieci z utęsknieniem czekały na niesamowitego gościa, wypatrywały go przez okno, nasłuchiwały jego kroków i dźwięku dzwoneczków. Wizyta miłego gościa wzbudzała ogromne emocje wśród najmłodszych. Czekały przecież na niego cały rok. W tym roku każda grupa witała miłego gościa oddzielnie. Gdy tylko Mikołaj pokazał się za oknem na buziach dzieci pojawiło się zdziwienie, zaskoczenie ale przede wszystkim widoczny był uśmiech. Szacowny Gość przybył do nas w pięknym, czerwonym stroju i z wielkim workiem pełnym wspaniałych prezentów. Przedszkolaki witały go wyuczonymi na tą okazję wierszami i piosenkami, były również niespodzianki własnoręcznie wykonane przez dzieci. Spotkania przebiegły w wesołej i ciepłej atmosferze, a słodkie podarunki wywoływały szczery uśmiech na twarzach wszystkich dzieci, dlatego wszyscy czekamy na wizytę Świętego Mikołaja w następnym roku.

S. Cedro