Spotkanie wigilijne w Krasnalach

aa aaDnia 19.12.2019r. grupa Krasnali gościła w swojej sali niesamowitych gości, którymi byli rodzice naszych przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały się w przedstawieniu wigilijnym pod postacią aniołków, diabłów i członków rodziny. Przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami, co bardzo cieszyło dzieci. Był także wspólny, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, życzenia świąteczne i prezenty dla gości. Nie odbyło się także bez wizyty Mikołaja, który swoją osobą i prezentami sprawił dzieciom wiele radości. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i serdecznej atmosferze i było wprowadzeniem do magicznej atmosfery świątecznej. W tym miejscy serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów dla dzieci i poczęstunku na tę uroczystość.

E. Myszogląd