Wigilijne spotkanie w Stokrotkach

aaaaa18 grudnia 2019r. w środę odbyła się w naszej grupie uroczysta Wigilia. W tym wyjątkowym dniu dzieci bardzo chętnie pomagały w przygotowaniach. Wspólnie nakrywały do stołu, ustawiały krzesła, rozkładały serwetki, po czym do niego wspólnie zasiadły. Wyjątkowym momentem dla przedszkolaków było dzielenie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. W tym samym dniu na godz. 13.30 Stokrotki zaprosiły swoich rodziców na uroczystość z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. By wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój, mali kolędnicy przedstawili montaż słowno - muzyczny. Po występie dzieci złożyły swoim rodzicom życzenia i wręczyły prezenty. Na zakończenie wspólnego spotkania pojawił się długo wyczekiwany gość Święty Mikołaj, który wręczył dzieciom przepiękne prezenty. Dziękujemy Święty Mikołaju i zapraszamy za rok!

E. Kozłowska