Bożonarodzeniowy kiermasz za nami

boże narodzenieGrudzień to czas świątecznych kiermaszów – jeden z nich odbył się i u nas. Wspaniałe dekoracje, ozdoby, świąteczne kartki i dzieła rąk naszych Dzieci i Rodziców szybko znalazły nowych właścicieli. Dużym zainteresowaniem cieszyła się licytacja, przeprowadzona przez p. Przemka Tylusa. Kiermasz upłynął w przedświątecznej i miłej atmosferze. Fundusze zebrane podczas kiermaszu zasilą konto Rady Rodziców i zostaną wykorzystane na dofinansowanie do zakupu strojów ludowych dla dzieci. Bardzo dziękujemy zarówno wszystkim wykonawcom jak i nabywcom tak niepowtarzalnych ozdób, p. Przemkowi Tylusowi za przeprowadzenie licytacji. Rodzicom, którzy upiekli pyszne ciasto i pomagali podczas samego kiermaszu. Dziękujemy także wszystkim pracownikom przedszkola za pomoc w organizacji kiermaszu.

D. Grabowska,

J. Zalewska