Magiczne jasełka w Motylkach

dddddOkres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter świąt, już tradycyjnie jak co roku w naszej grupie odbyły się jasełka. 18 grudnia 2019r. dzieci w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawiły narodziny Jezusa Chrystusa. Wśród śpiewu aniołów i pasterzy do żłóbka przybyli Trzej Królowie. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami. Całemu przedstawieniu przyglądał się Święty Mikołaj, który na koniec spotkania wręczył dzieciom prezenty. Pragniemy podziękować rodzicom za piękne stroje dla dzieci a w szczególności pani Krzysztofie Ignaczak oraz ,,dorosłym aktorom”: państwu Ewelinie i Danielowi Tołłoczko, Magdalenie Kozłowskiej, Joannie Omańskiej, Krystynie Hrycaj oraz Sławomirowi Bajko.

M. Brzoska

A. Brzoska