Spotkanie przedświąteczne w Pszczółkach

chchW dniu 16.12.2019 r. w grupie "Pszczółki" odbyło się spotkanie przedświąteczne połączone z wystawieniem Jasełek przez rodziców. Przedszkolaki z dużym zaciekawieniem przypatrywały się swoim rodzicom, którzy wcielili się w wyjątkowe rolę i wprowadzili wszystkich w atmosferę najpiękniejszych świąt. Święta Bożego Narodzenia to radosny, magiczny czas, dzieci okazały swoją miłość względem rodziców dzieląc się z nimi opłatkiem, składając życzenia oraz wręczając własnoręcznie wykonane prezenciki. Następnie, wspólnie z rodzicami zostały odśpiewane kolędy oraz pastorałki. Pszczółki zaprezentowały również swój świąteczno - zimowy repertuar muzyczno - taneczny. Na koniec, dzieci spotkała długo wyczekiwana niespodzianka, w postaci prezentów od Świętego Mikołaja. Na każdej twarzy pojawił się uśmiech. W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie spotkania, za wystawienie Jasełek, za przygotowane stroje oraz pomoc w uporządkowaniu sali.

M. Czerwonka

M. Podleśna