Wspaniali goście w Misiach

Dziś dla babci słońce mamy

i całuski dla dziadziusia,

Dziś życzenia wnuczek składa

i piosenki śpiewa wnusia…

ddddBabcia i Dziadziuś to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. O randze obchodów tego święta w przedszkolu nikomu nie trzeba przypominać. To najważniejsze dni w roku, najważniejsze, bo Babcia i Dziadziuś to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. 15 stycznia 2020r. do naszej sali przybyli wyjątkowi i ukochani goście. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, przedszkolaki wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wypaść. Gościom towarzyszyły: radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Na zebranych czekała jeszcze jedna niespodzianka. Dzieci własnoręcznie przygotowały drobne upominki, które wręczyły zaraz po występach. Po programie artystycznym dzieci zaprosiły gości na degustację pysznego tortu oraz do wspólnej zabawy przy muzyce. Szczęśliwe i rozpromienione twarze przedszkolaków ale także babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone razem. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i wspólną zabawę.

S. Cedro

K. Figórek