28 finał WOŚP z udziałem Żabek

ORKIESTRADnia 12.01.2020r. nauczycielki grupy „Żabki” wraz z dziećmi i rodzicami po raz pierwszy włączyły się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już 28. finał, który corocznie porywa do działanie rzesze ludzi zarówno w Polsce, jak i za granicą, którym przyświeca wspólny cel – pomoc potrzebującym. Tak jak przewidywałyśmy udział przedszkolaków spotkał się z ogromnie życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem. Przechodzący darczyńcy nie mijali obojętnie kwestujących maluchów wzbudzających uśmiech na ich twarzach. Często słychać było komentarze, że pięknie jest umieć pomagać od tak małego. Dzieci również były szczęśliwe widząc, że ich starania są owocne. Wspólnie z naszymi przedszkolakami zebraliśmy 1.137,94 zł i 9,27 euro. Serdecznie dziękujemy naszym Żabkom: Hani, Gabrysi, Dominisi, Milence i Miłoszkowi oraz ich rodzicom za aktywny udział w akcji oraz poświęcony czas.

K. Gawlas

A. Stelmach