Święto Babci i i Dziadka w Stokrotkach

anka bbbbDnia 22-go stycznia 2020r. do grupy ,,Stokrotek’ przybyli dziadkowie, aby uczestniczyć w pięknej akademii przygotowanej przez ich wnuczęta. Babcie i dziadkowie licznie zgromadzili się w przedszkolnym holu i z niecierpliwością oczekiwali na swoje pociechy. Dzieci zaprezentowały się w montażu słowno-muzycznym poświęconym w całości ukochanym dziadkom. Nie brakło wierszy, piosenek chwytających ,,za serce” oraz przepięknie wykonanych układów tanecznych. Dziadkowie ogromnymi brawami nagradzali swoje pociechy, a kiedy otrzymali prezenty od dzieci byli wprost przeszczęśliwi. Następnie dzieci zaprosiły dziadków na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Była kawka, herbatka i ciasteczka. Spotkanie przebiegało w bardzo ciepłej i miłej atmosferze. Dziękujemy w tym miejscu wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości.

E. Myszogląd