Pszczółki w ogólnopolskiej akcji

listonoszW dniu 30.01.2020 r. grupa "Pszczółki" wzięła udział w ogólnopolskiej akcji "Magiczna poczta". Celem tej akcji jest pisanie i wysyłanie listów tradycyjną metodą za pośrednictwem poczty do ciężko chorych dzieci z całej Polski. Przedszkolaki zostały uświadomione jak ważne jest wspieranie ludzi w trudnych dla nich chwilach. W związku z tym, postanowiliśmy napisać listy do Pawła i Wiktorii, którzy od wielu lat zmagają się z nieuleczalną chorobą, która odbiera im dzieciństwo. Nasze listy zawierały treści motywujące do działania, a także parę słów o naszej pszczółkowej grupie. Dołączyliśmy również laurki wykonane przez dzieci. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem przystąpiły do zadania. Były zadowolone z faktu, iż pomimo tego, że są małe mogą w jakimś stopniu pomóc drugiemu człowiekowi.

M. Podleśna