Komunikat z dnia 23 marca 2020

w sprawie składania wniosków

na nowy rok szkolny

Szanowni Państwo w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zmianie uległy zasady składanie dokumentów związanych z rekrutacją na nowy rok szkolny.

Termin składania wniosków określony w Harmonogramie rekrutacji NIE ULEGŁ ZMIANIE. Zaleca się wysyłanie skanu lub zdjęcia podpisanego wniosku i pozostałych podpisanych dokumentów drogą e-mailową na adres placówki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ). Oryginał wniosku wraz z załącznikami należy dostarczyć do przedszkola w formie papierowej w terminie 5 dni roboczych od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego oraz otwarcia naszej placówki, o czym poinformujemy osobnym komunikatem na stronie przedszkola.

Dopuszczalne jest również w wyjątkowych i uzasadnionych sytuacjach, dostarczenie dokumentów w formie papierowej do placówki z bezwzględnym zachowaniem poniższej procedury:

1. Punkt usytuowany będzie w przedsionku przedszkola,
  2. Do punktu składania wniosków wchodzi tylko jedna osoba,
  3. Punkt przyjmowania wniosków czynny będzie od 26 marca 2020r. w godzinach 9.00- 12.00,
  4. Przestrzegany jest ograniczony kontakt z pracownikami z zachowaniem 1,5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku,
  5. Wniosek w formie papierowej wraz z załącznikami powinien być włożony do jednej koszulki foliowej lub koperty,
  6. Wniosek wraz z załącznikami Rodzic wkłada do przeznaczonego na ten cel pojemnika,
  7. Pracownik przyjmujący wnioski nie dokonuje ich weryfikacji,
  8. Ewentualne konsultacje udzielane będą telefonicznie ( 91 4142650 ) lub e-mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )