1345239294 NeedleLeftYellow2

Komunikat z dnia 8 kwietnia 2020r w sprawie składania

Oświadczenia woli przyjęcia dziecka

do Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie

Informuję, żę od jutra tj. od 09 kwietnia 2020r. od godz.9.00 w zakładce Dokumenty przedszkola znajdziecie Państwo druk „Oświadczenia woli przyjęcia dziecka do Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie”.

Zalecam wysyłanie skanu lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego oświadczenia drogą e-mailową na adres placówki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dopuszczalne jest również dostarczenie dokumentu w formie papierowej do placówki z bezwzględnym zachowaniem poniższej procedury:

1. Punkt usytuowany będzie w przedsionku przedszkola,
  2. Do punktu składania dokumentów wchodzi tylko jedna osoba,
  3. Punkt przyjmowania wniosków czynny będzie od 09.04.2020r. w godzinach 9.00- 12.00,
  4. Przestrzegany jest ograniczony kontakt z pracownikami z zachowaniem 1,5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku,
  5. Oświadczenie należy włożyć do przeznaczonego na ten cel pojemnika,
  6. Ewentualne konsultacje udzielane będą telefonicznie ( 91 4142650 ) lub e-mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sabina Cedro