Kolejne zdjęcia i relacje od przedszkolaków

aparat AgaOtrzymałam kolejne fotorelacje z twórczej pracy naszych przedszkolaków. Brawo dla odważnych – przedszkolaków i ich rodziców.

Nadal z niecierpliwością czekamy na wasze prace.

S. Cedro

A oto co słychać i widać u Waszych koleżanek i kolegów:

Fotorelacja Anielki ze Smerfów

*********************************

List Kubusia ze Smerfów i jego od mamy

Dzień dobry,

Przesyłamy kolejną fotorelację z wykonanych zadań.

Wykonaliśmy doświadczenie, żeby uświadomić sobie, jak człowiek zanieczyszcza środowisko - obserwowaliśmy przejrzystość wody w dwóch słoikach (z odpadami i bez). Kuba badał, które przedmioty toną, a które unoszą się na powierzchni wody (zabawa "Co tonie, co pływa i jak się nazywa"), a także segregował odpady (zabawa "Sprzątamy las"). Codziennie Kubuś dba o fasolę - na zdjęciu widać już efekty. Zorganizowaliśmy także "Warsztaty kulinarne - pieczemy babeczki" - zgodnie z zamieszczonym przepisem:)

Te wszystkie kreatywne zadania przygotowane zostały przez nasze Panie - z pewnością żaden Smerf w domu się nie nudzi:)

Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy:)

Beata Bogdanowicz-Jaz