1345239294 NeedleLeftYellow2

Szanowni Rodzice

W ostatnich dniach kontaktowaliśmy się z Państwem telefonicznie pytając czy są Państwo zainteresowani przyprowadzeniem dzieci do przedszkola. Informuję, że przyjęte zostały dzieci pracowników systemu opieki zdrowotnej, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, a także rodziców obojga pracujących i czynnych zawodowo. Rodzice, którzy chcą upewnić się czy jego dziecko będzie mogło uczęszczać do przedszkola od 11 maja 2020r. mogą to zrobić dzwoniąc w dniu dzisiejszym tj. w piątek 8 maja 2020r. do przedszkola (91 414 26 50) w godz. 12.00 - 14.30 lub drogą elektroniczną ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. '; document.getElementById('cloak60352').innerHTML += ''+addy_text60352+'<\/a>'; //--> ).

Szanowni Państwo przyprowadzamy dzieci do przedszkola do godz. 8.00.

Dbając o bezpieczeństwo Państwa dzieci drzwi od przedszkola będą zamknięte.

Informuję również, że w obecnym czasie przedszkole dysponuje ograniczoną liczbą miejsc. Zgłoszenie każdego kolejnego dziecka nakłada na rodzica konieczność  poinformowania o tym fakcie dyrektora lub wicedyrektora placówki drogą elektroniczną ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ). Decyzja o możliwości przyjęcia dziecko uzależniona będzie od wolnych miejsc jakimi w danym czasie będzie dysponować przedszkole.

Sabina Cedro

wicedyrektor