Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Gaszyn Challenge dla Franka

sport 1Dnia 1.07.2020r. dzieci i pracownicy przedszkola wzięli udział w niecodziennym wydarzeniu. Tak jak inni mieszkańcy naszego regionu aktywnie włączyliśmy się w akcję, której celem jest zbiórka środków na pomoc w leczeniu małego Franka. Wyzwanie polegało na zrobieniu 10 pompek lub przysiadów oraz wpłatę na konto charytatywnej zbiórki i nominowanie kolejnych osób. W akcji wzięli udział już m.in. strażacy, leśnicy, ratownicy, urzędnicy, pracownicy różnorodnych instytucji, osoby prywatne. Bajkowe Przedszkole Miejskie z entuzjazmem przyjęło nominację od Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie. Dzieci wraz z pracownikami przedszkola: dyrekcją, nauczycielkami, pracownikami obsługi, ochoczo wykonywały przysiady. Zgodnie z zasadami pani dyrektor nominowała kolejnych uczestników akcji: Administrację Szkół i Infrastruktury Społecznej w Chojnie oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy całą naszą przedszkolną społecznością wesprzeć ten szczytny cel. FRANKOWI ŻYCZYMY ZDROWIA!

K. Gawlas

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.