wazne

Zasady uczestnictwa w zajęciach adaptacyjnych

1. W dniach adaptacyjnych mogą brać udział tylko dzieci i rodzice zdrowi, nie podlegający kwarantannie.
  2. Każdemu dziecku może towarzyszyć tylko jeden z rodziców/opiekunów.
  3. Rodzic zobowiązany jest do posiadania maseczki lub przyłbicy i w miarę możliwości zachowania dystansu społecznego.
  4. Niestety dziecko nie może mieć „przytulanki”- reżim sanitarny!
  5. Po wejściu do przedszkola rodzic zobowiązany jest do dezynfekcji rąk.
  6. Po przydzieleniu szafki w szatni, dziecko i rodzic zmieniają obuwie, przechodzą do sali zajęć.
  7. Dzieci myją z pomocą rodziców ręce, wycierają je w ręcznik jednorazowy.
  8. Na zajęcia zgłaszamy się nie wcześniej jak 10 minut przed ich rozpoczęciem.
  9. Rodzic, który przyprowadza dziecko na zajęcia adaptacyjne bierze udział w spotkaniu (nie ma możliwości pozostawienia dziecka i opuszczenia przedszkola).
  10. Dzieci uczestniczą w zajęciach z nauczycielkami (w sali lub na dworze, w zależności od propozycji nauczycielek oraz aury),
  11. Rodzic zapewnia dzieciom wodę ( małą butelkę).
  12. Po zakończonych zajęciach proszę o nie przedłużanie pobytu. Pomieszczenia w przedszkolu będą dezynfekowane i przygotowywana na przyjęcie kolejnej grupy dzieci i rodziców.

Życzymy miłej, wspólnej zabawy.

S. Cedro