Laurka dla miasta – pierwsze zadanie projektu

pla dDnia 10.09.2020r. dzieci z grup „Żabki” oraz „Biedronki” rozpoczęły realizację Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”, w którym uczestniczyć będzie nasze przedszkole podczas bieżącego roku szkolnego. Celem projektu jest kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie ich na piękno, folklor i tradycje Polski oraz kształtowanie tożsamości narodowej dzieci. Pierwszym zadaniem, jakie podjęły nasze grupy było narysowanie największej laurki dla miasta kredą na placu przed przedszkolem nt. „A ja kocham moje miasto”. Dzieci z pełnym zaangażowaniem podeszły do zadania wkładając w pracę całe serce. Wokół dużego napisu CHJOJNA rysowały kwiaty, serca, słońce, uśmiechnięte buzie i inne wesołe obrazki. Całość stworzyła śliczną laurkę dla naszego miasta. Udział w przedsięwzięciu sprawił wszystkim wykonawcom ogromną radość.

K. Gawlas

I. Podyma