Udział naszego przedszkola w akcji charytatywnej

serceBajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie, dzięki dobroci naszych rodziców, uczestniczyło w akcji pomocy dla pana Grzegorza Jędrzejczaka „Gdy rak chce rozdzielić rodzinę”. Pan Grzegorz ma 46 lat i od ponad roku cierpi na nowotwór nerki z przerzutami. Jest ojcem dwóch synów, dla których bardzo chciałby żyć. Obaj chłopcy uczęszczali do naszego przedszkola. Pan Grzegorz jest nauczycielem WF-u. Wielką sympatia darzy swoich uczniów i kocha swoją pracę. Rodzina walczy o zdrowie taty i męża, ale niestety zaczyna brakować już pieniędzy. Szansą jest leczenie w klinice we Wrocławiu, które jest kosztowne. Każdy z nas może być pomocny i wesprzeć ich w walce z tak okrutną chorobą. Nasi kochani rodzice przyłączyli się do akcji sprzedaży ciasta w niedzielę 20 września 2020r. w Kościele Świętej Trójcy. Każda grupa przedszkolna podarowała na ten szczytny cel jedną blachę pysznego ciasta. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem, wszystkie ciasta zostały sprzedane. Niektóre zostały wylicytowane za dużą kwotę. Mieszkańcy naszego miasta, jak zawsze, okazali swoje dobre serca. Wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że zawsze możemy liczyć na naszych empatycznych i hojnych rodziców.

Grono pedagogiczne przedszkola