Dzień przedszkolaka w Stokrotkach i w Słoneczkach

projekt21.09.2020r. dzieci z grup „Stokrotki” i „Słoneczka” obchodziły „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. Z okazji tak ważnego święta Panie na zajęciach przedstawiły przedszkolakom prawa i obowiązki każdego dziecka. Ciekawym zadaniem dla dzieci, które jednocześnie pozwoliło utrwalić nabytą wiedzę, było wspólne wykonanie plakatu „Każdy przedszkolak – Mały Patriota- Wielki Człowiek”. Zaraz po zajęciach dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Nie zabrakło również zabaw z balonami i mydlanymi bańkami. Ten wyjątkowy dzień dostarczył dzieciom okazji do świętowania, do wesołej zabawy, a przede wszystkim do czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Na zakończenie panie złożyły dzieciom życzenia i wręczyły medale upamiętniające ich święto.

E. Kozłowska

A. Koksanowicz