Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Szaszłyki owocowe w Krasnalach

ewa - owocePodczas pobytu dzieci w przedszkolu staramy się zachęcać przedszkolaki do spożywania warzyw i owoców, które niezbędne są dla zdrowia. Prowadzimy pogadanki, oglądamy ilustracje, czytamy wiersze, jednak okazuje się że najlepszym sposobem na zachęcenie do zjadania owoców było samodzielne wykonanie szaszłyków owocowych. Była to również okazja do porównywania wyglądu i smaku wybranych owoców krajowych. Po skończonej pracy wszystkie dzieci ze smakiem zjadały owocowe przysmaki. Przygotowanie szaszłyków dało dzieciom dużo satysfakcji i radości.

E. Myszogląd

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.