Pasowanie na Krasnala

krasnal MARYSIADnia 27.10.2020r. w grupie Krasnali odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Co prawda, jedno dziecko było pasowane na Krasnala, ale zaangażowana była cała grupa. Nasz nowy przedszkolak zdał świetnie egzamin z ilustrowania piosenek ruchem ciała i gestem, z wykonywania ćwiczeń gimnastycznych oraz znajomości wszystkich swoich kolegów i koleżanek. Znał także piosenkę o Krasnalach, którą świetnie wykonał w towarzystwie swoich kolegów. Były też wspólne zabawy z chustą animacyjną, które bardzo podobały się wszystkim dzieciom. Nowy Krasnal zdał egzamin świetnie za co otrzymał dyplom pasowania i balony z logiem przedszkola. Ten dzień zapisze się na długo w naszych sercach.

E. Myszogląd