Akcja charytatywna

pla dW miesiącu październiku w Bajkowym Przedszkolu Miejskim w Chojnie przy zaangażowaniu dzieci i ich rodziców odbyła się zbiórka artykułów piśmienniczych na rzecz dzieci leczących się w Szpitalu Klinicznym nr 1 przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie (w Klinice Chirurgii Dziecięcej i Onkologicznej, Urologii i Chirurgii Ręki). Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy okazali wielkie serce i nie zostali obojętni wobec chorych dzieci. Dzięki Waszej hojności udało się zgromadzić dużą ilość: pisaków, kredek, plasteliny, farb, kartek, kolorowanek, wycinanek itp. Wszystkie dary zostały spakowane i 14.11.2020r przekazane na ręce personelu szpitala.

Koordynatorki akcji:

A. Brzoska