Dzień pluszowego Misia w grupie VI

mi25 listopada 2020r. dzieci z grupy Biedronki świętowały Dzień Pluszowego Misia, najlepszego przyjaciela dzieci. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka, można go przytulić, zwierzyć się mu ze swoich sekretów. Do święta przedszkolaki przygotowywały się od kilku dni - pomogły w dekorowaniu sali, samodzielnie wykonały maskę misia (z powodu pandemii dzieci nie mogły przynieść do przedszkola swojej ulubionej przytulanki). Poznały historię pluszowego misia, rozmawiały o życiu innych niedźwiedzi, nazywały misie z różnych bajek. Przedszkolaki próbowały swoich sił w konkurencjach sportowych. Nagrodą za udział w zawodach było samodzielne wykonanie i degustacja ,,Misiowej kanapki". Wiele radości sprawiła dzieciom dyskoteka przy misiowych piosenkach. Samodzielnie wykonały origami ,,Portret misia", które zostały umieszczone na naszej wystawie, każda Biedronka była dumna ze swojej pracy. Po pełnej uśmiechu i radości zabawie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

E. Krysiak