Wigilia w Stokrotkach

aniołekW dniu 18 grudnia 2020r. w grupie „Stokrotki” odbyła się uroczystość wigilijna. Na początku dzieci wysłuchały utworu pt. „Wigilijna opowieść”, a następnie śpiewały, znane im, kolędy. Potem każde dziecko otrzymało opłatek i przy dźwiękach kolęd składały sobie świąteczne życzenia. Następnie dzieci przeszły do stolików, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek. Po skonsumowaniu słodkości wyszły na korytarz, aby sprawdzić, czy pod choinką są prezenty. Wszyscy bardzo się ucieszyli na widok niespodzianki, radości nie było końca. W czasie całej uroczystości panował radosny i świąteczny nastrój. Dzieciom bardzo podobała się cała uroczystość i na pewno długo pozostanie im w pamięci.

E. Koniecka