Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Informacja dla rodziców z gr. VI i VII

Informuję Rodziców, że awaria ogrzewania w salach nr VI (Biedronki) i VII (Pszczółki) w przedszkolu przy ul. Wilsona 10 nie została usunięta. Ponieważ dalsza naprawa instalacji grzewczej wiąże się ze spuszczeniem wody z grzejników, można to wykonać tylko wtedy, gdy temperatura na zewnątrz będzie wyższa. Podtrzymuję prośbę o pozostawienie dziecka w domu, jeżeli możecie Państwo zapewnić mu opiekę. Dzieci, które przyjdą do przedszkola będą przebywać w grupach łączonych. Przepraszam za utrudnienia. O dalszych krokach będziecie Państwo informowani na stronie naszego przedszkola.

Dorota Stelmach

Dyrektor przedszkola

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.