Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Bal Karnawałowy w Krasnalach

bal przebW dniu 10.02.2021r w naszej grupie odbył się długo wyczekiwany Bal Karnawałowy - niezwykłe wydarzenie dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Tego dnia od rana w naszej, pięknie przystrojonej balonami, sali pojawiły się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały księżniczki, pszczółki, biedronki, myszki a wśród chłopców najwięcej było policjantów, ale byli też tacy bohaterowie bajek jak Spider - Man, Batman, Indianin, nie sposób wyliczyć tych wszystkich postaci. Na początku balu była prezentacja wszystkich strojów, potem prezentacja dowolnych układów tanecznych do największych przebojów piosenki dziecięcej. Następnie były zabawy z chustą animacyjną, a także taniec z balonami i na gazecie. Po krótkim odpoczynku i posiłku nastąpiła druga część zabawy - przechodzenie pod liną i bitwa na papierowe śnieżki. Był także czas na dowolne tańce w parach lub solo. To była naprawdę świetna zabawa dla dzieci. Już za rok będzie kolejny Karnawał!!!

E. Myszogląd
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.