Wizyta policjantów z Komisariatu Policji w Chojnie w grupie Stokrotki

pol - ewaW naszym przedszkolu duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem.

Dlatego 27-go września grupę ,,Stokrotki” odwiedzili Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnie, którzy przygotowali prelekcję nt. ,,Bezpieczna droga do przedszkola”. Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie na drogach, przypominali jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas ktoś obcy i jak uniknąć ugryzienia przez psa. Mówili również o korzyści noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa a policjantom wręczyły samodzielnie wykonany znak, który ozdobi pomieszczenie Komisariatu Policji.