Co przygotować dla najmłodszego przedszkolaka?

dzieci

Debiut w przedszkolu to niełatwa sprawa! Trzylatka czekają poważne zmiany w życiu, często trudne do zaakceptowania. Ale, to co nowe wcale nie musi być niedobre! Do trudnych sytuacji trzeba po prostu siebie i dziecko odpowiednio przygotować. Przypominamy Rodzicom co należy przygotować dla najmłodszych przedszkolaków zanim przyprowadzimy je do przedszkola.

Co do przedszkola?

• Ubiór –podpisany ( ważniejsza wygoda od elegancji),
  • Kapcie na jasnych spodach (podpisane),
  • Majtki, spodnie i koszulka na zmianę - podpisane (gdyby zdarzyła się wpadka),
  •  Fartuszek - podpisany -  (gdy przy zupie zadrży ręka),
  • Podpisana piżamka,
  • Poduszeczka ( mały rozmiar) i pościel (wymiary pościeli – 90/220 cm) też podpisane,
  • Szczoteczka( podpisane), pasta do zębów, 2 duże paczki chusteczek, 2 opakowania nawilżonych chusteczek,
  • Ukochana zabawka, dzięki której łatwiej rozstać się z Rodzicem.